Bursagraph Logo בורסה גרף לימודי שוק ההון לוגו

ללמוד לסחור עם מוטי כהן

האיש שלנו
בשווקים הבינלאומיים

מוטי כהן, סוחר ומשקיע בבורסות ארה"ב. יועץ לשירות איתותים ומנהל קבוצת הפייסבוק של בורסה גרף. מוטי משלב טכני ופונדמנטלי תוך שימוש בשיטות המסחר והניתוח החדישות בשוק.

ללמוד מסחר בבורסה

קורס דיגיטלי חדש
חווית למידה אחרת

פרטים נוספים
X
!שים לב מצוין!
הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה! הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה!
ביטול אישור
כניסה למערכת
X
כן אני רוצה לקבל עוד פרטים
X
צפייה בשיעור וקבלת מידע על הקורס
X

מסחר במטבעות קריפטוגרפיים – סדנא ייחודית

המרצה בקורס: מוטי כהן מוטי כהן

סדנת כרטיס הכניסה לעולם הביטקוין

דווקא עכשיו, בעיצומה של רכבת ההרים במטבע שמסעיר את העולם זה הזמן ללמוד את הדרכים הנכונות והבטוחות לסחור בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. בסדנה נכיר את 5 המטבעות המובילים והסחירים בשוק ואת מהפיכת ה- ICO שנמצאת רק בתחילתה. זה הזמן להתכונן למשבר הבא או להזדמנות הקרובה בשוק הזה.

הקורס מועבר באינטרנט (WEBINAR) כך שתוכל ללמוד אותו מביתך.
סוגהקלטות
מפגשים 3
זמן שעה
בונוס ליווי במייל
מבצעהתקשר!

מבוא

סדנה זו נבנתה על מנת לרכז את כל החומר הרלוונטי והעדכני לכל המעוניין להיחשף לעולם המטבעות הקריפטוגרפיים, אשר בכללם מטבע הביטקוין, בצורה חכמה והכי חשוב בטוחה עד כמה שאפשר.
שנת 2017 ללא ספק מהווה שנת הפריצה של עולם המטבעות החלופיים למטבעות המסורתיים. בשנה הזו סוחרים ראו מטבעות עולים באלפי אחוזים כמו הביטקוין-קאש, הריפל, האתריום ועוד מטבעות רבים וטובים. הדבר העלה את כל הרגולטורים על המוקד ופתח את האפשרות לסחור בביטקוין באמצעות הבורסה לחוזים עתידיים. סדנה זו הולכת לשפוך אור על הנושא באופן מסודר החל מאסטרטגייה פשוטה למסחר במטבעות ועד היכרות עם מטבעות חדשים שצצים השכם וערב דרך הנפקות (ICO).

קהל היעד

הסדנה מיועדת לסוחרים ומשקיעים מתחילים אשר מודעים כי מסחר במטבעות קריפטוגרפיים הנו ברמת סיכון גבוהה וכי החשיפה צריכה להיות מדודה ואחראית.

אודות מרצה

הסדנה מועברת ע"י מוטי כהן סוחר מקצועי במניות מט"ח ואופציות. עיקר נסיונו מגיע ממסחר בנגזרים שכוללים חוזים עתידיים ואופציות על מניות מדדים וסחורות כאשר בשנה האחרונה מוטי השתלם רבות בנושא הביטקוין וכתב על כך לא מעט באתר ביזפורטל.

תוכן הסדנה

הסדנה תועבר בצורה פשוטה ונקייה מכל חישובים מתמטיים מסובכים. האסטרטגיות שיילמדו יוכלו לפתוח לכם חלון לצורה שבה המשקיעים החכמים עובדים ופועלים בשוק המטבעות החדש. גולת הכותרת של כל הקורסים שמוטי כהן מעביר היא ניהול סיכונים ברמה הגבוהה ביותר.

 1. 1שיעור 1 - הביטקוין מגיח לעולם
 2. 2שיעור 2 - אסטרטגיית מסחר במטבעות קריפטו
 3. 3שיעור 3 - מהפיכת הICO

כתבות על הביטקוין - מוטי כהן:

 1.  בצעדי ענק - הביטקוין חצה את ה-9,800 דולרים
 2.  האם הביטקוין זו האמא של כל הבועות או המהפכה הגדולה הבאה שאסור לפספס?
 3.  בלוקצ'יין - תכירו את הטכנולוגיה שתשנה את העולם
+ מוטי, למה בכלל לסחור בשוק האמריקאי ?
כמו כולם לא הייתי מרוצה מהתשואות על החסכונות הסולידיים בבנק והתחלתי לסחור בקרנות ומניות בארץ. מהר מאוד הבנתי שהכסף החכם נמצא בשוק האמריקאי כך שהיה זה אך טבעי עבורי לעבור לסחור בארה"ב. המגוון גדול והטכנולוגיה מאפשרת לנו חשיפה למידע רב שבעבר היה שייך לבעלי ממון בלבד. ברבות השנים נהפכתי להיות סוחר ומשקיע טוב יותר רק בגלל ההבנה שתהליך הלימוד מעולם לא תם עבורי וכי בכל פעם הצלחתי לשכלל את יכולותיי בתחום.
+ עם יד על הלב, במה אתה חושב אתה ייחודי משאר המרצים ?
יש עובדות מוגמרות בשוק הלימודים - המרצים נשענים על קונספציה שיש ידע שצריך להעביר ויש תלמיד שצריך להכיל את הידע. מה שהרבה מרצים לא מבינים שהידע מתפתח ומשתנה והכלים שבעבר לימדנו לא בהכרח מתאימים לעת הנוכחית. אני חושב שאני מעביר את החומר בצורה שהתלמיד היה רוצה ללמוד. נושאים מנקודות מבט שונות. הרבה ראייה מרחבית וכמובן חווייתית ולא עוד קורס של מרצה שמקריא ממצגת אפורה. בשורה התחתונה אני מביא את הניסיון הפרקטי שלי בשוק ההון הלאה לתלמיד. מראה לו את העולם האמיתי ולא מכירת החלומות שקיימת היום בשוק.
+ מה אתה אוהב לעשות כשאתה לא סוחר ?
אני אוהב ספורט במיוחד כדורסל אירופי וכמובן NBA. נהנה לקרוא ספרים על כלכלה התנהגותית והצורה בה אנחנו מקבלים החלטות בחיים. סרטים כמובן. אוהב מאוד ג'אז ולאחרונה התחלתי להתחבר לחיידק הריצה. אני מאוד מאמין באיזון שבין עבודה לפנאי וחושב שככל שנדגול באיזון נצליח יותר.
+ מה הספר האחרון שקראת ?
הביורפיה של ג'ף בזוס. במפגשי המשקיעים אני מדבר הרבה על אמזון ועל הצורה שהיא השתלטה על מרחב הקניות ברשת. מאוד מעניין אותי איך הגיעה לשם ובמיוחד איך הוביל אותה ג'ף בזוס שנחשב לקפיטליסט חסר פשרות ועכבות. מומלץ מאוד .
+ שאלה לסיום, מה המסר שלך למשקיעים ?
תעבדו מסודר. תבנו רשימת מעקב ותייצרו לעצמכם לוח זמנים קבוע עם מטרות פשוטות. ככל שתפשטו את התהליך המורכב ככה תצליחו להבין יותר ולפעול יותר בקלות. מסחר והשקעות הם דברים מסובכים דיו. אל תוסיפו שמן למדורה באמצעות מורכבות שלא לצורך.

בונוסים לנרשמים בשווי 500 ש"ח:

 1.   מילון המושגים המלא לעולם הביטקויין והמטבעות הדיגיטליים.
 2.   שרשור האתרים שכל משקיע ביטקויין חייב אצלו ביד.
 3.   10% הנחה לקורסים אחרים במכללה.

חשוב לדעת

 • הקלטות ניתן יהיה לקבל בכל בוקר שלמחרת המפגש המשודר.
 • ניתן יהיה לצפות בהקלטת כל שיעור לאחר סיומו.

תלמידים מספרים

שרה

מחמאות על מקצועיות והדרכה!

בוקר טוב מוטי, ראשית אני רוצה שוב להודות ולהחמיא לך על המקצועיות וההדרכה הברורה והמקיפה שנתת בקורס משקיעים בוול-סטריט . לניתוח הטכני בלבד לא יכולתי להתחבר. ההרחבה שלך מעולה עבורי והפכתי להיות גרופי שלך.
יצחק

גם אחרי 10 שנים בתחום למדתי המון!

הקורס הועבר בצורה מאוד נעימה וקולחת, מוטי הפגין בקיאות רבה בשוק ההון ועל אף שאני מעל 10 שנים בתחום למדתי לא מעט.
אנונימי

היה כיף ללמוד איתו וממנו!

אני רוצה להוסיף בנימה אישית למוטי: הוא מקצוען אמיתי!!! היה כיף ללמוד איתו וממנו!!! אנחנו בעצם ממשיכים להנות מהיכולות שלו במסגרת האיתותים.