Bursagraph Logo בורסה גרף לימודי שוק ההון לוגו

ללמוד לסחור עם אייל גורביץ'

האנליסט הטכני
המוביל בישראל

אייל גורביץ', מחלוצי האנליסטים הטכניים בישראל. מזה למעלה מ-25 שנים מלמד ומרצה במסגרות רבות: באקדמיה, בבנקים, בבתי ההשקעות ובמכללות פרטיות.

ללמוד מסחר בבורסה

קורס דיגיטלי חדש
חווית למידה אחרת

פרטים נוספים
X
!שים לב מצוין!
הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה! הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה!
ביטול אישור
שלום !

כניסה למערכת
X
כן אני רוצה לקבל עוד פרטים
X
צפייה בשיעור וקבלת מידע על הקורס
X

הקורסים שלנו למסחר והשקעות בשוק ההון

אייל גורביץ

מסחר עצמאי בשוק ההון – הקורס הבסיסי

16 מפגשים בפורמט חדש ובטכנולוגיית למידה מתקדמת
הצטרפו לאלפי סטודנטים שכבר לקחו חלק בהצלחה ולמדו איך לסחור בשוק ההון בהצלחה. אייל גורביץ' האיש עם הניסיון והידע הכי עשיר בלימודי מסחר בשוק ההון ילמד אותך את שיטת תשע השאלות. במהלך הקורס תקבל הידע, הכלים והמיומנויות הנדרשות לפעולה בשוק ההון, כדי שתוכל להפוך להיות משקיע מיומן ולעשות כסף ממסחר בבורסה. אל תתפשר על פחות.
מוטי כהן

השער לביטקוין - הדרך הבטוחה להשקעה במטבעות דיגיטלית

ימי שני | 20:00 - 21:00 | 5 מפגשים בשידור חי
בוא לקבל מאיתנו כלים פרקטיים, ידע הכרחי, עשה ואל תעשה כדי שתוכל להיכנס לעולם המטבעות דיגיטליים באופן בטוח ומקצועי ולחסוך טעויות שעולות כסף
עמית נעם טל

הסודות של וול סטריט

עשרה מפגשים בימי ראשון בשעה 18:00
מדוע רוב המשקיעים מפספסים את "התמונה הגדולה" בוול סטריט ואיך היא צריכה להשפיע על קבלת ההחלטות שלך?
מערכת בנקאות "הצללים" בארה"ב בעידן הגלובליזציה - הסוד הגדול שאתה חייב להכיר כמשקיע בשוק האמריקאי.
דור חברוני

קורס לסחור עם BookMap

חמישה מפגשים ימי שלישי בערב
בקורס נכיר את מערכת BookMap ,שצוברת תאוצה בארה"ב, באירופה ואפילו בברזיל ובאמצעותה ניתן לראות את כל הפקודות של הקונים והמוכרים הגדולים בזמן אמת, מה שייתן לכם יתרון עצום על פני סוחרים אחרים בשיטות המקובלות. רמות תמיכה והתנגדות, נרות יפניים, אסטרטגיות מסחר מבוססות ניתוח טכני – כל אלו ייראו אחרת לגמרי עם קרני הרנטגן של BookMap .
רוני פסח

בחירת מניות לתיק מנצח

בואו ללמוד איתי איך באמת בוחרים מניות לתיק
בואו לקבל ארגז כלים מהעולם הטכני והפונדמנטלי שיגדילו את התשואה ויצמצמו את הסיכון בתיק ההשקעות שלך. בקורס נכיר לעומק את המושגים חפיר כלכלי (כן יש כזה דבר), תזרים, יחסים פיננסיים, שווי הוגן, מכפיל רווח, מכפיל הון, מרווח ביטחון וגם נרות יפניים, רצועות בולינגר, רמת תמיכה והתנגדות ומגמת עלייה. נעשה שימוש בכלים מהעולם הטכני והפונדמנטלי (כלכלי) כדי ליישם הלכה למעשה את השיטות הפרקטיות הנלמדות בקורס.
דור חברוני

מסחר בוול-סטריט

שבעה מפגשים מא' עד ת' למסחר בשוק ההון האמריקאי
הקורס מסחר בוול-סטריט מביא אותך מנקודת הבסיס של שוק ההון ועד לרמה הגבוהה ביותר! למידה של כל שיטות המסחר: מסחר יומי, מסחר לטווח בינוני דינמי והשקעות לטווח ארוך. הקורס מתקיים כבר יותר מ-4 שנים בהצלחה רבה והכשיר מעל 2000 ישראלים בשיטות היחודיות של דור חברוני. בקורס נלמד נושאים ואסטרטגיות שלא ניתן למצוא בחינם ברשת ושאף גוף אחר בארץ לא מלמד אותם. אחוזי ההצלחה של תלמידים בקורס גבוהים במיוחד ותלמידי הקורס יוצאים עם ידע מעשי ופרקטי ליצירת הכנסה נוספת או עיקרית בשוק ההון. הקורס בעיקרו לא תאורתי ומלמד ידע מעשי ותוכנית עבודה פרקטית ליישום במסחר.
רוני פסח

קורס גידור וניהול סיכונים

בואו ללמוד איתי איך באמת מנהלים תיק השקעות
קורס גידור וניהול סיכונים כולל 10 שיעורים מרתקים שיובילו אתכם בתהליך למידה דיגיטלי ומעמיק אל דרך שונה ומקצועית שבה תנהלו טוב יותר את תיק ההשקעות שלכם. בקורס נכיר לעומק את המושגים פיזור, מינוף, ניהול סיכונים, שווי הוגן, מרווח ביטחון ועוד. נעשה שימוש בכלים מהעולם הטכני והפונדמנטלי-כלכלי כדי ליישם הלכה למעשה את השיטות הפרקטיות הנלמדות בקורס. בסיומו של הקורס תיק ההשקעות שלכם יהיה בנוי באופן שיגדיל את התשואה ויצמצם את הסיכון ובעיקר יגן על הרווחים.
אייל גורביץ

מסחר מתקדם בשוק ההון – הקורס המתקדם

ימי רביעי | 5 מפגשים | 19:30 עד 20:30
הצטרפו לאלפי סטודנטים שכבר לקחו חלק בהצלחה ולמדו איך לסחור בשוק ההון בהצלחה. הקורס המתקדם מהווה המשך והשלמה לקורס "מסחר עצמאי בשוק ההון". ערכו המוסף של הקורס יבוא לידי ביטוי במספר מישורים : הכרת מתנד רב חשיבות. הוספת ממד זמן למסחר (תוך יומי) בשיטה פרי פיתוחו של אייל גורביץ ובנוסף הבנה מעמיקה יותר של תבניות הנרות היפאניים. לקינוח נכיר טכניקה מעשית לניצול הזדמנויות המערבת את הגרף הרבעוני והיומי כאחד.
אייל גורביץ

קבוצת אימון עם אייל גורביץ'

חמישה מפגשים בשידור חי
הגיע הזמן לקחת את הלימוד שלנו צעד אחד קדימה. בקורס אקח אתכם למסע בן חמישה מפגשים שבועיים בני שעה בכל פעם בשעות הערב כאשר המטרה היא לימוד ומסחר פרקטי: ארוך, בינוני, קצר, לונג ושורט. בארץ ובחו"ל. חיפוש הזדמנויות, בדיקת התוצאות ובחינת שיטות ואסטרטגיות מסחר.
מוטי כהן SmartTrader

קורס השקעות בנדל"ן באמצעות הבורסה REIT

5 מפגשים מוקלטים | ליווי במייל עם המרצה במהלך הלמידה
קרנות הריט מאפשרות לגוון את תיק ההשקעות המנייתי באפיק הנדל"ן שנחשב לנכס בטוח ויציב יותר ומייצר הכנסות משכירות משרדים ובתים למגורים. משקיעים רבים אמצו את קרנות הריט והגדילו יותר ויותר את המרכיב הזה בתיק ההשקעות.
קורס Reit Master ייתן לכם את הכלים לבנות תיק השקעות נדלן שיניב שכר דירה ממש כמו נכס פיזי.

כן אני רוצה להשתתף בשיעור לדוגמא

מוטי כהן SmartTrader

קורס צייד המניות

10 מפגשים מוקלטים | ליווי במייל עם המרצה במהלך הלמידה
הצטרף להצלחה ובוא ללמוד איך מאתרים את ההזדמנויות האטרקטיביות ביותר בשוק המניות באמצעות שיטות הצייד של מוטי כהן. הקורס יתמקד במניות וישלב טכני וכלכלי תוך היכרות עם הסורקים המתקדמים בעולם וטכניקות של הסוחרים והמשקיעים המובילים בשוק, דוגמת וורן באפט.
מוטי כהן

קורס מומנטום טריידינג

8 מפגשים מוקלטים | ליווי במייל עם המרצה במהלך הלמידה
ניתוח טכני מותאם למסחר סווינג, אסטרטגיית מסחר סווינג ייעודית למניות ביומד וקנאביס, שתי אסטרטגיות עוצמתיות ללונג ושורט, סריקת המניות הכי טובות לתנועה המבוקשת, ניהול סיכונים , ניהול עסקה וניהול חשבון, תרגול המסחר והמודלים הנלמדים בזמן אמת – כל זאת בקורס החדש והייחודי של בורסה גרף.
מוטי כהן SmartTrader

קורס מסחר מקצועי בחוזים עתידיים

8 מפגשים מוקלטים | ליווי במייל עם המרצה במהלך הלמידה
קורס ייחודי זה עוסק בעולם החוזים העתידיים משלל סוגיו מבורסת החוזים העתידיים בשיקגו. באמצעות חוזים עתידיים ניתן להיחשף למדדי המניות, אגרות חוב, מתכות, סחורות חקלאיות ועוד הרבה אפיקים אחרים. חוזים עתידיים 24 שעות ביממה, 5 ימים בשבוע. הקורס זה יאפשר לך להתחיל לסחור עם חשבון מסחר צנוע של 5,000$ בלבד ויתמקד במסחר קצר טווח תוך כדי לימוד האסטרטגיות איתן המרצה עובד כבר 8 שנים ברציפות!
מוטי כהן SmartTrader

קורס מסחר יומי בשוק האמריקאי

7 מפגשים מוקלטים | ליווי במייל עם המרצה במהלך הלמידה
בוא לייצר הכנסה קבועה ממסחר יומי בשוק ההון. בקורס נלמד כיצד לבנות יתרון יחסי במסחר וכיצד לנהל סיכון בצורה חכמה. האסטרטגיות הנלמדות בקורס משמשות את הסוחרים הגדולים בעולם. חלק נכבד מהקורס יעסוק ביישום בפועל של הנלמד ובזמן אמת - הפרקטיקה בפועל!
מוטי כהן SmartTrader

קורס Options Master PRO בשוק האמריקאי

7 מפגשים מוקלטים | ליווי במייל עם המרצה במהלך הלמידה
קורס זה נבנה על מנת לספק לבוגריו את הכלים המתקדמים ביותר למסחר בנגזרים תוך התייחסות למסחר בכל מצב שוק שהוא. האסטרטגיות הכי אמינות במסחר באופציות תגענה אליכם מדי שיעור תוך הפשטה ומימוש באמצעות מערכת המסחר של אינטרקטיב ברוקרס. פרקטיקה נטו. בלי עיכובים ובלי מריחות.
מוטי כהן SmartTrader

קורס Options Master PRO בשוק האמריקאי

7 מפגשים מוקלטים | ליווי במייל עם המרצה במהלך הלמידה
בוא לייצר הכנסה קבועה ממסחר בשוק ההון. קורס זה נבנה על מנת לספק לבוגריו את הכלים המתקדמים ביותר למסחר בנגזרים תוך התייחסות למסחר בכל מצב שוק שהוא. האסטרטגיות הכי אמינות במסחר באופציות תגענה אליכם מדי שיעור תוך הפשטה ומימוש באמצעות מערכת המסחר של אינטרקטיב ברוקרס. פרקטיקה נטו. בלי עיכובים ובלי מריחות.
מוטי כהן SmartTrader

קורס מסחר במט"ח וסחורות למטרת הכנסה

5 מפגשים מוקלטים | ליווי במייל עם המרצה במהלך הלמידה
מסלול מסחר במטח מיועד למי שרוצה לסחור בשוק המטבעות - השוק הגדול בעולם הפיננסי. שוק המט"ח נסחר 24 שעות ביממה. גם כאשר רוב האנשים ישנים. הקורס מתאים למי שמעולם לא סחר במט"ח וסחורות וכן לאנשים שסוחרים במט"ח ולא מצליחים להגיע לתוחלת רווח חיובית. בקורס נעבור על 3 אסטרטגיות פשוטות לכניסה ויציאה. נלמד על מסחר בחדשות ספציפיות לצמדי מטבעות וכן נכיר קורלציות ייחודיות לשוק זה.